Erkeği Baştan Çıkaran Sözler Nelerdir?

Erkeği baştan çıkaran sözler nelerdir? En etkililerini sizler için derledik. Bu sözlerle baştan çıkarıcı, iştah uyandırıcı bir kadın olacaksınız. 

Her kadın, erkeğinin gözünde eşsiz olmak ister. Bunu başarabilmek pek çok şeye bağlıdır ve ona ateşli telefon mesajları göndermek, kulağına tahrik edici sözler fısıldamak önemli faktörlerden biridir. Cinsel açıdan tahrik edici olmak konusunda bu sözlerin gücü yabana atılamaz. Çünkü erkekler onları ne kadar heyecanlandırabilen bir kadın olduğunuza çok önem verirler. Seksi olan, seks ve cinsellik üzerine her şeyi bilen kadınlar erkekler nazarında artı puanı toplayan kadınlar olma yolunda ilerlerler.

Bu yüzden erkeği baştan çıkaran sözler ve onların gücünü iyi kullanmak gerekir. Böylece onun gözünde eşsiz ve çok etkileyici bir kadın olabilirsiniz. Bu arada sadece tahrik edici ve azdıran sözlerle yetinmeyip daha fazlasına da sahip olmak isterseniz, size Yataktaki Kraliçe e-kitabını ısrarla tavsiye ederiz. Yataktaki Kraliçe kitabı yazarı Sibel Savaş, erkeği seksüel açıdan baştan çıkarmanın bütün sırlarını bu kitapta bir bir anlatıyor. Erkekler yatakta ne ister, ona tam bir doyum nasıl yaşatabilirsiniz, afrodizyak kokulardan erkeklerin en çok haz aldıkları 25 pozisyona kadar her şeyi bu kitapta bulabilirsiniz. İlgilenenler bu e-kitabı yazımız sonundaki linkteninceleyebilir ve bir solukta okuyabilirler.

Erkeği Baştan Çıkaran En Etkili Sözler

Erkeği baştan çıkaran sözler yeterince iç gıdıklayıcı olmalıdır. Örneğin;

  • İşten dönmeni sabırsızlıkla bekleyeceğim
  • Tenini çok özledim
  • Ellerinin şu an vücudumda olmasını isterdim – (telefon mesajı olarak)
  • Beni bu denli heyecanlandırabilen tek erkek sen oldun
  • Senin yanında kendimi çok seksi hissediyorum
  • Tamamen baş başa olacağımız ve uzun saatleri istediğimiz gibi kullanabileceğimiz bir hafta sonu geçirmek istiyorum
  • Sesini duymak bile beni alevlendirmeye yetiyor

Erkeği Baştan Çıkaran Sözleri Yataktaki Kraliçe’den Öğrenin

“Erkeği baştan çıkaran sözler” elbette ki yukardakilerle sınırlı değil. Siz de partnerinizle olan özel durumlarınızı ve hayal gücünüzü kullanarak bazı sözler yaratabilirsiniz ama size önerimiz olayın birkaç tık daha ötesine çıkmanız olacak. Erkeğinizin gözünde her açıdan eşsiz bir kadın olmak için Yataktaki Kraliçe’nin söyleyeceklerine kulak verin. E-kitabı indirin ve erkekler ne ister tüm tüyo ve metotları öğrenin. Kitabı incelemek için www.yataktakikralice.com adresine tıklayabilirsiniz.

Yataktaki Kraliçe kitabı incelemek için tıkla

yataktaki kraliçemisin testi

İlginizi çekebilecek diğer yazılar;

Yorumlar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir