Yayın ve Gizlilik Politikası

Bu kitap ilişkilerde yaşanan sorunların nedenleri ve çözüm yolları hakkında eğitim vermektedir.

Bu kitaptaki bilgiler kesinlikle konusunda uzman bir hekimden alacağınız desteğin ve tedavinin yerini tutma iddiası taşımamaktadır.

Bu site ziyaretçilerinin gizli veya açık hiç bir bilgisini toplama amacı gütmemektedir.

Bu site ziyaretçilerinin bilgisayarlarına kötü amaçlı yazılım yüklemez.

Bu site spam aracılığıyla ürün satışına karşıdır ve kesinlikle yapmaz. Eğitimi verilen konularla alakalı doğabilecek sorunlar Kocanın Kalbine Gir E-Kitabı, ve www.kocaninkalbinegir.com sitesinin sorumluluğunda değildir.

Bu sitede yer alan bilgiler başka sitelerde kullanılamaz. Kocanın Kalbine Gir E-Kitap ücretsiz başka site veya mecralarda dağıtılamaz. Dağıtanlar veya kopyalayanlar hakkında yasal hakkı korunur.

Bu site, Kocanın Kalbine Gir E-Kitabında anlatılan bilgilerin veya eğitimlerin kişiden kişiye değişebileceği ve sizin çalışmanızla, bu işe vereceğiniz emekle gelişeceğini bilmeniz gerekmektedir.

Bu site ve site aracılığıyla satılan kitap kimseye hiç bir konuda garanti vermez.

Bu sitede dışarıya bağlantılar verilir. Ulaşacağınız sitelerin içerikleri ve bu ikincil sitelerden ulaşacağınız diğer siteler ile ilgili bir sorumluluğumuz yoktur.

Bu sitenin reklamını veren üçüncü şahısların yapacakları olumsuz davranışlar, resimli, metin veya spam reklamlar bu sitenin sorumluluğunda değildir.

Bu site kimlik avı ve diğer hile yöntemlerini kullanmaz ve tavsiye etmez.

Kocanın Kalbine Gir E-Kitap Ana sayfadaki fiyat karşılığında satılmaktadır ve devlete satış karşılığında %20 KDV ödenmektedir.

Bu site, Kocanın Kalbine Gir E-Kitap herhangi bir ticari marka ile bağlantılı değildir.

Bu site aracılığıyla satılan Kocanın Kalbine Gir E-Kitabını alanların bilgileri üçüncü şahıslarla paylaşılmaz.

Kocanın Kalbine Gir E-Kitap basılı yayın değildir. Elektronik bir kitaptır ve yalnızca bilgisayar ortamında okunabilir.

Kocanın Kalbine Gir E-Kitap elektronik bir kitap olduğu için iadesi hiçbir şart ve koşulda mümkün değildir.

Bu siteyi ziyaret eden ve Kocanın Kalbine Gir E-Kitabını alan kişilerin Yayın ve Gizlilik Politikasını okuduğu varsayılır.

Telif Hakları © 2012 – 2024 Tüm Hakları Saklıdır:

Bu sitede bulunan içeriklerin hakkı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu çerçevesinde https://kocaninkalbinegir.com’a aittir.

Satışa sunulan e-kitap ve bunun eki olan e-kitapların tüm hakları ise E-kitap Dünyası’na (www.ekitapdunyasi.net) aittir.Yapılacak alıntı resmi izne tabidir. Hiçbir yöntemle kopya edilemez, yayınlanamaz. E-mail adresimizden bizlere ulaşarak bu izni alabilirsiniz.

Söz konusu bilgiler ve belgeler (satın alım yapan kişiler ya da affiliate marketing üyeleri tarafından) hiçbir zaman üçüncü kişilere verilemez, satılamaz ya da kiralanamaz. Belgeler üzerinde değişiklik yapmaya, bunları parçalarına ayırmaya ve bunlar üzerinde tersine mühendislik işlemi yapılmasına müsaade edilmez.

Söz konusu bilgi ve belgeler telif hakkına dair yasalar, uluslararası telif hakkı yasaları ve fikri mülkiyet hakkına dair diğer yasa ve anlaşmalarla korunmaktadır. Kitabı satın alan kişi, söz konusu yasalara riayet edecek ve bilhassa, söz konusu bilgilerden ya da belgelerden işaretleri ya da telif hakkı bildirimlerini kaldırmayacak, bunları değiştirmeyecek ya da gizlemeyecektir.

Bu siteyi ziyaret eden ve E-kitap Dünyasının E-Kitaplarını satın alan kişilerin Telif Hakkı sayfamızı okuduğu varsayılır.