Kocanın Kalbine Gir Okuyucu Yorumları

dedikodu yapan iki kadın

Kocanın Kalbine Gir Kitabını okuduktan sonraki başarı hikayeni arzu edersen sen de bizlerle paylaşabilirsin


H.T /Yaş: 36
Merhaba eşim bugün için hazırlık yapmış sizden destek almaya başladığım günden beri her şey iyileşiyor en önemlisi de kendimi iyi hissediyorum umutlu ve enerji doluyum yalnız hissetmiyorum iyi ki varsınız ilişkiler konusunda gerçekten iyisiniz rehberliğiniz çok çok  iyi… teşekkür ederim. 14 şubatınız sevgiyle dolsun 🙂” 14 Şubat 2018


Selin/Yaş: 33
“Evliliğim berbat bir hal almıştı. Annemin dayatmasıyla evlilik terapisti arayışına başlamıştım. Bu arayıştayken karşıma çıkan bu kitapla terapistlere binlerce Lira saçmaktan kurtuldum. Sayenizde evliliğimi kurtarabilmiş olmam bir kenara, resmen sevgililik dönemimizdeki güzel günlere dönebildik. Emeği geçen tüm ekibe sonsuz teşekkürler olsun.”


Vildan T./Yaş:22
“Eşimin boşanma lafını dile getirdiği ilk gün sonrasında bir arkadaşımın tavsiyesiyle bu kitabı temin ettim. Şimdi o arkadaşıma ‘Nikah şahidim sen değildin ama evliliğimi kurtaran ve mutluluğuma sebep olan kişi kesinlikle sen oldun’ diyorum. İlk adım arkadaşımdı, sonrası da Kocanın Kalbine Gir Kitabının ekibi oldu. Bir evlilik, meğer doğru tavır ve hareketlerle kısa sürede nasıl bir değişim yaşıyormuş. Bazen hala inanamıyorum. Kocamın aşkını ve bağlılığını kazanmak beni müthiş mutlu bir kadın yapıyor.”


Nilay/Yaş: 40
“Benim evliliğimde gözle görülür sorunlar yoktu ama eksik birşeyler vardı. En başta kocamın bana olan bağlılığı yeteri kadar yok gibiydi. Aldatma falan olmamıştı ama yinede eksik birşeyler var gibiydi. Aşk tamam bir süre sonra zaten her evlilikte solmaya başlıyor ama bazı arkadaşlarımın kocaları gibi ilgiyle ve sevgiyle bakışlar görmüyordum kocamdan. Kocanın Kalbine Gir kitabı tam bana göre diye düşündüm ve hemen okudum. Verdiğiniz metotları okuduktan sonra yaptığım yanlışları anladım. Yaşadığımız değişim cidden eskisinden çok farklıydı. Harikasınız…”


Hande/Yaş:31
“Ben ki, erkekleri ve tabiki özellikle de kocamı iyi tanıdığımı zannederdim ama kitapta verilen metotlar sonrasında aslında pek birşeyden haberim yokmuş bunu anladım. Öğretilen tavır ve konuşma biçimleri cidden büyü etkisi yaratıyor. Şaştım, kaldım.”

* Feragatname:
Yukarıda gördüğünüz yorumlar kişiseldir ve bir otorite yorumu anlamını taşımamaktadır.
Kitapta yer alan program ve uygulama sonuçları kişiden kişiye değişiklik gösterebilir.

Kitabı incelemek için Tıkla!

Kocanın Kalbine Gir | İletişim | Boojaro Giriş
Politikalar | SıkSorulanSorular

©2012 – 2024 Tüm Hakları Saklıdır – Kocanın Kalbine Gir® Tescilli Marka