fisilti

Kocanın Kalbine Gir Okuyucu Yorumları

Kocanın Kalbine Gir Kitabını okuduktan sonraki başarı hikayeni arzu edersen sen de bizlerle paylaşabilirsin

Merhaba eşim bugün için hazırlık yapmış sizden destek almaya başladığım günden beri her şey iyileşiyor en önemlisi de kendimi iyi hissediyorum umutlu ve enerji doluyum yalnız hissetmiyorum iyi ki varsınız ilişkiler konusunda gerçekten iyisiniz rehberliğiniz çok çok  iyi… teşekkür ederim. 14 şubatınız sevgiyle dolsun 🙂

14 Şubat 2018 - H.T/Yaş: 36

Bastan aşağı hatalarla doldurmuşum ilişkimi kitabınıza göre. Kendini sabote etme döngüsü isteklerim dırdırcı gösterir. Eğer yapmaya söylemeye devam edersem duyar kocam asla bana açılmaz. Kocam benim gibi düşünmeli.bu olumsuz düşünceler mevcuttu bende farkında deildim.askini farklı yollardan gösterdiğini farkettim pasif iletişim saldırgan ve pasif agresif iletişime sahip olduğunu farkettim. Ben dili kullanmakta zorluk çekiyorum. Sabotajlarda ise lütfeyle susma ve savunmayı çok kullanmışım.

05 Şubat 2018 - N.S/Yaş: 42

Ne güzel bir anda karşıma çıktınız. tam da eşimle sorunlar yaşarken.. tam da geçmiş acılarla yüzleştiğim anda… ve tam da en ihtiyacım olduğu anda… Paylaştığınız her bilgi için ayrı ayrı teşekkürler..

17 Haziran 2017 - Yeşim/Yaş:36

“Evliliğim berbat bir hal almıştı. Annemin dayatmasıyla evlilik terapisti arayışına başlamıştım. Bu arayıştayken karşıma çıkan bu kitapla terapistlere binlerce Lira saçmaktan kurtuldum. Sayenizde evliliğimi kurtarabilmiş olmam bir kenara, resmen sevgililik dönemimizdeki güzel günlere dönebildik. Emeği geçen tüm ekibe sonsuz teşekkürler olsun.”

Selin/Yaş: 33

“Eşimin boşanma lafını dile getirdiği ilk gün sonrasında bir arkadaşımın tavsiyesiyle bu kitabı temin ettim. Şimdi o arkadaşıma ‘Nikah şahidim sen değildin ama evliliğimi kurtaran ve mutluluğuma sebep olan kişi kesinlikle sen oldun’ diyorum. İlk adım arkadaşımdı, sonrası da Kocanın Kalbine Gir Kitabının ekibi oldu. Bir evlilik, meğer doğru tavır ve hareketlerle kısa sürede nasıl bir değişim yaşıyormuş. Bazen hala inanamıyorum. Kocamın aşkını ve bağlılığını kazanmak beni müthiş mutlu bir kadın yapıyor.”

Vildan T./Yaş:22

“Benim evliliğimde gözle görülür sorunlar yoktu ama eksik birşeyler vardı. En başta kocamın bana olan bağlılığı yeteri kadar yok gibiydi. Aldatma falan olmamıştı ama yinede eksik birşeyler var gibiydi. Aşk tamam bir süre sonra zaten her evlilikte solmaya başlıyor ama bazı arkadaşlarımın kocaları gibi ilgiyle ve sevgiyle bakışlar görmüyordum kocamdan. Kocanın Kalbine Gir kitabı tam bana göre diye düşündüm ve hemen okudum. Verdiğiniz metotları okuduktan sonra yaptığım yanlışları anladım. Yaşadığımız değişim cidden eskisinden çok farklıydı. Harikasınız…”

Nilay/Yaş: 40

“Ben ki, erkekleri ve tabiki özellikle de kocamı iyi tanıdığımı zannederdim ama kitapta verilen metotlar sonrasında aslında pek birşeyden haberim yokmuş bunu anladım. Öğretilen tavır ve konuşma biçimleri cidden büyü etkisi yaratıyor. Şaştım, kaldım.”

Hande/Yaş:31

* Feragatname: Yukarıda gördüğünüz yorumlar kişiseldir ve bir otorite yorumu anlamını taşımamaktadır. Kitapta yer alan program ve uygulama sonuçları kişiden kişiye değişiklik gösterebilir.