Kocamı Nasıl Baştan Çıkarırım Derdine Son

Kocamı nasıl baştan çıkarırım derdine son. Sırtınızı yaslayacağınız öyle metotlar var ki bu metotlar sonrasında kocanızın heyecanı ve tabi ki evlilik hayatınızın heyecanı doruk noktasına ulaşacak.

Konumuz kocamı nasıl baştan çıkarırım olduğunda size en faydalı olacak bilgileri Yataktaki Kraliçe verebilir. Yataktaki Kraliçe fenomen olmuş, büyük ses getirmiş bir e-kitap. Basılı yayın olarak bulamazsınız. Yazar Sibel Savaş’ın yazdığı bu kitap günümüz Türk kadınlarının cinsellik ve yatak odası hocası adeta.

Hemen uyaralım, Yataktaki Kraliçe içerisinde anlatılanlar öyle her yerde bulabileceğiniz bilgiler değil. Bu yüzden siz de kadın dergilerinin web sayfalarını dolaşıp, birkaç tüyo edinmek için vaktinizi öldürmeyin. Son derece banal olmuş o tüyolar hiçbir işe yaramıyor ve hatta 1-2 şey yapmakla bitmiyor bu iş. Kendi içerisinde bir bütünlüğü var. Örneğin; siz gün içerisinde kocanızın iştahını kabartabilecek davranışsal şeyler yapamazsanız gece en seksi iç çamaşırı giymenizin hiçbir anlamı yok. İşte Yataktaki Kraliçe size konunun bütününü öğretecek ve kocanızın yatağının kraliçesi olmanızı sağlayacak.

Yataktaki Kraliçe kitabı incelemek için tıkla

Kocamı nasıl baştan çıkarırım sorusunun en teferruatlı ve şaşırtıcı bilgilerini ancak Yataktaki Kraliçe’den öğrenebilirsiniz. Erkekler yatakta ne ister, nelerden hoşlanmaz, onlara en çok haz veren ve daha önce hiç bilmediğiniz pozisyonlar, libidosunu arttıracak hareketler, yiyecekler, kokular… gibi pek çok konu bu kitapta.

Kadınların giydiklerinde kendilerini çok seksi zannettikleri artık modası geçmiş çamaşırların yerine yeni trendler olarak neler sunulmuş bu kısmı bile görseniz şaşarsınız. Daha önce hiçbir yerde duymadığınız, görmediğiniz seks çeşitleri mesela. Yataktaki Kraliçe diyor ki; ‘Kocanızın belki de bunlara eğilimi var ve size isteksiz görünen kocanız belki de bu seks türleriyle keyif alıyor olabilir.’

Evli bir kadın cinselliğe dair her şeyi tüm detaylarıyla bilmelidir. Bilmeli ki; kocasını da cinsellik çemberinde kontrol edebilsin. O leb demeden leblebiyi anlayabilsin. Önlem alınması gereken bir konu varsa bu önlemleri alabilsin. En önemlisi de; kocasının heyecanını nasıl arttırabileceğini bilsin. Böylece kocanız yıllarca etrafınızda dört dönebilir ve sizin gibi bir kadınla evli olduğu için buna şükredebilir.

Yataktaki Kraliçe tüm bunları isteyen bir kadın için bulunmaz bir nimet. Alın, okuyun, sırtınızı ona yaslayın ve kocanızın size olan ilgisinin kısa sürede nasıl inanılmaz noktaya geleceğini kendiniz görün.

Sen de “kocamı nasıl baştan çıkarırım” diyorsan tıkla

Yataktaki Kraliçe kitabı incelemek için tıkla

yataktaki kraliçemisin testi

 

Kocamı nasıl baştan çıkarırım ile benzer yazılar;

Yorumlar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir