Kocamı kendime nasıl bağlarım diyorsan bazı özel metotlarla onun aşkını ve bağlılığını yeniden kazanabileceğinin müjdesini şimdiden verelim. 

Birlikte geçirilen güzel günler geride kaldı. Rutin işlere daha çok zaman ayırmalar, çocuklar, iş yeri stresi ve belki bazı irili ufaklı tartışmalar derken ilişkiniz gitgide kopmaya başladı. Akşam eve geldiğinde paltosunu vestiyere asıp kişisel bakımı yaptıktan sonra koltuğa kurulup TV deki kendi beğendiği programları açması ve sana sadece soğuk bir merhaba demesine alışmış bile olabilirsin.

Öncelikle bu tatsız evlilik modelinin nedenlerini anlatalım, sonra da sana olan bağlılığını nasıl arttıracağına geçelim.

Bağlılığı azaltan 5 sebep

Kocamı kendime nasıl bağlarım – Üsteki ufak benzetme hikayemiz hemen hemen her evliliğin başından geçen, acil tedbirler alınmazsa boşanmaya kadar ilerleyebilecek bir hikayedir. Bu nedenle bağlılığı azaltan 5 sebebi iyi anlamalı ve en kısa zamanda tedbir almalısınız.

  1. Sorunları görmezden gelmek
  2. İlişkiyi taze tutamamak
  3. Sorunlarınızı konuşmamak
  4. Birlikte zaman geçirmemek
  5. Gereksiz kıskançlık

1.Sorunları görmezden gelmek

Bu madde, boşanmaya sebep olan en yüksek yüzdeye sahiptir. Bir sorun olduğunda çiftler genellikle bunu görmezden gelir, mevzular büyümesin diye sorunları es geçerler. İçte biriktirilen bu ufak şeyler zamanla öyle bir hal alır ki; gün gelir en ufak şeye patlamaya başlarsınız. Patlamayacak olsanız bile bu ufak şeyler yüzünden karşı cinsten soğumaya başlarsınız. Kocanız da bunları içinde biriktiriyor olabilir..!

2.İlişkiyi taze tutamamak

Flört yılları geride kaldı diye evliliğinizden aşkı elemine edecek olursanız ilişkinizi bayatlatırsınız. Kocanız eve gelir, soğuk bir merhaba der ve kendi köşesine çekilir. Siz mutfakta yemeği pişirir, sofrayı hazırlar ve sonrasında da dizinizi seyretmeye başlarsınız. Oysaki evlilikte, kesintisiz biçimde flört etmeye devam etmek gerekir. Mangaldaki kömürü söndürmeden, kor halinde tutmaya çalışırcasına…

3.Sorunlarınızı konuşmamak

İlk maddedeki sorunları görmezden gelmek ile benzerdir. İletişim kopukluğu ya da iletişimde korku varsa işiniz çok zor olur, sorunlar ikinizin de karşısında dağ gibi birikir. İletişim becerileriniz bu aşamada büyük öneme sahiptir. Komşu ya da iş arkadaşıyla yapılan iletişim değil kast edilen, evlilik ilişkisinde kullanılması gereken özel iletişim modelleridir sizi kurtaracak olan.

4.Birlikte zaman geçirmemek

Takım oyununa benzer evlilik. Her bireyin görevi farklı olsa da ilişkinin bütününde tek vücut olmak vardır. Birlikte kaliteli zaman geçirmemek bağlılığı zayıflatan önemli faktörlerdendir.

5.Gereksiz kıskançlık sergilemek

Kim o? Kiminle konuştun? Ben sana yetmiyor muyum? Nerede kaldın? Kimleydin? Yanında bir kadın mı var senin? gibi özgüveninizi eksik gösterecek her söz ve tavır size göstereceği bağlılığı hızlıca zedeler. Erkekler, özgüvenli kadınları sever ve onlara saygı duyarlar. Bu soruları lugatınızdan mutlaka silin.

Kocamı Kendime Nasıl Bağlarım Cevaplar Burada

Yani Kocanın Kalbine Gir e-kitabında. Sen de birkaç tıkla kitabı okumaya başlayabilir ve kocanı kendine nasıl bağlayacağının tüm bilimsel yöntemlerini öğrenebilirsin. Onla nasıl bir iletişim modeli kurman gerektiğini, onun hayranlığını kazanmak için neler yapman gerektiğini gibi pek çok özel metodu bu kitaptan öğrenebilirsin. Evlilik ilişkisinde kendini geliştirmen için altın değerinde bilgilere sahip olacak, evliliğin için çok faydalı bir adım atmış olacaksın.

Kitabı okumak ve “kocamı kendime nasıl bağlarım” derdinden kurtulmak için buraya tıklayabilirsin.

Kocamı kendime nasıl bağlarım