Evliliği Kurtarmak Bu Metotlarla Mümkün

Evliliği kurtarma yolları için yapabileceğiniz şeyler hiç de sınırlı değil. Birçok özel metotla evliliğinizi kurtarabilir, eski güzel günlerinize dönebilirsiniz.

Gerçekten liseli aşıklar gibi olabilirsiniz yeniden. Yapmanız gereken şeyler;

  1. Objektif olmak
  2. Durum tespiti yapmak
  3. Evliliği ve aşkı yenileyecek metotları bilmek
  4. Metotları uygulamak

1. Objektif Olmak

Objektif davranarak kendini de acımasızca eleştirme gücüne sahip olmalısın. Ancak bu şekilde sorunlarınız altında yatan sebepleri bulabilirsiniz. Hangi soruna kimin sebep olduğunu bulmak evliliği kurtarma yolları için atılması gereken ilk adımdır.

2.Durum Tespiti Yapmak

İlişkinizin ne durumda olduğunu gerçekçi ve ayakları yere basan şekilde tespit etmelisin. Bu kısım birinci maddedeki objektif olmayla çok ilintili bir aşama. sorunların ne gibi durumlardan kaynaklandığını anlamaya çalışmak, bu sorunu çözmek için ne gibi yollar izlemek gerektiği hakkında öngörü sahibi olmak size çok daha sağlıklı bir durum tespiti yaptıracaktır.

3. Evliliği ve aşkı Yenileyecek Metotları Bilmek

Evlilik terapistlerinin avucunun içi gibi bildiği bu yöntemleri Kocanın Kalbine Gir e-kitabından siz de öğrenebilirsiniz. Böylece 3. bir şahsa özelinizi açmadan, randevu saati almaya gerek kalmadan kendi söküğünüzü kendiniz dikebilirsiniz. Kitabı indirmek için buraya tıklayabilirsiniz.

kocanın Kalbine gir Kitabı incelemek için tıkla

4. Metotları Uygulamak

Kendini ona vazgeçilmez kılmalısın. İnan, sana şu an çok kızgın gibi görünüyor olsa bile bunu sağlamak mümkün. Sadece öğreneceğiniz o metotları yılmadan uygulayın. Tekrar sevilmek ve tekrar sevmek size de iyi gelecek.

Yorumlar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir