Evlilikte Cinsel İlişki Pozisyonları Nelerdir?

Evlilikte cinsel ilişki pozisyonları-İslamda ve evlilikteki en ideal pozisyonları detaylı aktardık. Cinsel pozisyonları bu yazıdan öğrenebilir, eşinizi mutlu edebilirsiniz.

Aslında cinsel ilişki pozisyonlarının evlilikte ya da islamda değişen bir kategorisi yoktur. İlişki pozisyonları, çiftlerin kendileri için en çok keyif alacakları açıları bulmaları için denenir. Kadının ya da erkeğin cinsel organı içerisinde ve üzerindeki erojen bölgelere en iyi temasın sağlanacağı açı çiftlerin cinsel yaşamdan alacakları hazzı arttırır ya da azaltır. İşte bu pozisyonların farklı türevleri denenerek aranan şey aslında bu hazdır. Amaç, yüksek haz alınacak sevişme şekillerini bulmaktır. Dolayısıyla evlilikte cinsel ilişki pozisyonları diye apayrı bir tür bulunmaz.

İslamda Uygulanan Cinsel ilişki Pozisyonları da Aynı!

Pozisyonların neler olduğuna gelecek olursak, bu konuda dünya üzerinde pek çok çeşitlilik bulunmaktadır. İstiridye pozisyonundan el arabası pozisyonuna, salyangoz pozisyonundan misyoner pozisyonunu onlarca biçim vardır. Diğer bir taraftan Hint ve Uzakdoğu kültürlerinde de uygulanan çok özel pozisyonlar bulunur. Tüm bu pozisyonları resimleri ve yazılı anlatımıyla beraber Yataktaki Kraliçe e-kitabını indirerek inceleyebilirsiniz. Bu kitapta gösterilen pozisyonlar sayesinde gerçekten cinsel yaşamınızda çok farklılıklar yaşayabilirsiniz. Çok zengin bir içeriğe sahip bu e-kitap pdf biçimlidir ve hemen bilgisayarınıza indirerek okumaya başlayabilirsiniz. Kitaba buradan ulaşabilirsiniz.

Yataktaki Kraliçe kitabı incelemek için tıkla

Evlilikte Cinsel İlişki Pozisyonları Resimli

İslamda ya da evlilikte cinsel ilişki pozisyonları olarak faydalanabileceğiniz şekillerin hepsi Yataktaki Kraliçe kitabı yazarı Sibel Savaş’ın diliyle anlatılıyor. Sibel Savaş ele aldığı pozisyonları belirlerken çiftlerin her ikisine birden en yüksek hazzı aldıran tür olmalarına önem vermiş. Kitapta pozisyonlar dışında bir sürü detay bulunuyor. Cinselliğin inceliklerine dair tüm sırları bu kitaptan öğrenebilirsiniz. Örneğin;

  • Erkeği baştan çıkarmanın yollarını
  • Partnerinizin asla aklından çıkaramayacağı öpüşme tekniklerini
  • Oral seksle ilgili bilmeniz gereken her şeyi
  • Oral seks yaparken zorlanan kadınlar için pratik uygulamaları
  • HandJob ile ilgili her şeyi
  • Afrodizyak besinleri, koku ve parfümleri
  • Seks çeşitlerini
  • Partnerinizi çılgına çevirebileceğiniz kostüm ve aksesuar örneklerini
  • Seks oyuncaklarını, hangilerinin erkeğiniz üzerinde ne etki bırakacağını
  • Cinsel sağlıkla ilgili her şeyi

Özetle, bu kitaptan sonra cinselliğe dair merak edeceğiniz hiç bir şey kalmıyor çünkü her şeyi adım adım öğrenmiş oluyorsunuz. Sadece cinsellik öğretmiyor bu kitap, inanın size cinsel yaşamınızla ilgili bambaşka bir ufuk açıyor.

Evlilikte cinsel ilişki pozisyonları ile sınırlı kalmayın

Yataktaki Kraliçe kitabını mutlaka okumalısınız. Cinsel yaşamınızın nasıl bir ivme kazanacağına inanamayacaksınız. Unutmayın başarılı bir cinsel hayat hem kadın hem de erkek için müthiş önemli bir konu. Hem kendi mutluluğunuz hem de erkeğinizin size olan hayranlığını arttırmak için bu konuda ne öğrenebiliyorsanız hepsini öğrenmeye bakın. Kitabı incelemek için tıklayın

Yataktaki Kraliçe kitabı okumak için tıkla

 

Evlilikte cinsel ilişki pozisyonları ile benzer yazılar;

 

Yorumlar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir