Erkekler Yatakta Ne İster Ne İstemez?

Erkekler yatakta ne ister bu muhteşem taktikler sonrasında erkeğinizin sizden neler istediğini çok daha iyi anlayacak ve seks yaşamınıza renk katabileceksiniz.

Doğrunun ne olduğunu bilmek için bu doğruyla beraber yanlış olanın da ne olduğunu bilmek gerekir. Yaşamın her alanı kendi içerisinde zıtlıklar barındırır ve cinsel yaşamda da bu durum böyledir. Erkeklerin sadece ne istedikleriyle ilgilenmek yanlış olur. Ne istemediklerini bilmek, farkında olmadan yatakta yapacağınız hatalardan sizi korur. Bu da ilişkinizin korunması ve onun size olan hayranlığının zedelenmemesi demektir.

Erkekler yatakta ne ister diyen bir kadın vereceğimiz bu muhteşem taktikleri uygulayarak seks esnasında erkeğini etkileyebilir ve erkeğinin yatakta ne istemediğini de göz önünde bulundurabilir. Zevkler ve renkler kişiden kişiye değişse de dünya erkeklerinin tabiatları gereği birbirleriyle tıpatıp aynı istekleri, beklentileri vardır. Tümünün hem fikir olduğu şey yatakta ne isteyip neyi istemedikleridir.

Muhteşem Taktik 1

Erkekler yatakta durağanlık istemezler. Canlı, hareketli ve partneri olan kadının değişken olmasını isterler. Kaba tabiriyle mesela; yatakta pozisyondan pozisyona girilmesi erkeklere yüksek haz yaşatan bir hareketliliktir. Ülkemiz erkeklerinin çoğu, kendisine bahaneler bulan ya da onu aceleye getiren partnerlere sahip oldukları için bu tavırları sergilemeyen kadınlar onların nazarında 3-0 öne geçer.

Pozisyon zenginliği erkeklerin çok önemsediği bir olay. Eğer 5-6 pozisyonla sınırlı kalıyor ve çok bile bildiğinizi zannediyorsanız yanılıyorsunuz. Erkekler çok daha alternatifli pozisyonlar peşindeler. Bu noktada Sibel Savaş’ın yazmış olduğu Yataktaki Kraliçe e-kitabından faydalanabilirsiniz. Erkeklere yüksek haz veren özel 25 pozisyonu hem resimli hem yazılı biçimde bu e-kitapta bulabilirsiniz. E-kitabı incelemek isteyenler www.yataktakikralice.com adresine tıklayabilir ve e-kitabı inceleyebilirler.

Muhteşem Taktik 2

Kışkırtıcı aksesuarlar ve iyi bir oral seks yine erkeklerin çok haz aldığı ve yatakta olmasını istedikleri detaylar arasında en başlarda yer alıyor. İç çamaşırı gibi basit değil ama seks kostümleri sınıfına giren özel üretimler erkeklerin gözünde çok kışkırtıcı bir etkiye sahip. Babydoll ile falan karıştırmayın lütfen çünkü artık pek demode kalıyor. Bahsettiğimiz giyim bunların çok ötesinde erkeğin aklını başından alan kostüm ve aksesuarlar. Oral seks konusuna gelecek olursak; Bunun da çok özel yöntemleri var. Oral seks denildi mi sadece ağıza çıkarıp sokmayı anlıyorsanız bir an evvel oral seksin inceliklerini öğrenin deriz. Çünkü iyi bir oral seksin kendine has çok özel metotları bulunuyor. Yataktaki Kraliçe kitabında erkeğe en çok haz veren oral seks metotlarını da bulabilirsiniz.

Erkekler Yatakta Ne İster Yataktaki Kraliçe Tek Tek Anlatıyor

Kitap yukarıda bahsettiğimiz detaylardan ibaret değil. Genel bir özet geçecek olursak; Erkeğinizi gündelik yaşamdan başlayarak, yatakta onla yaşayacağınız özel anların sonuna kadar neler yaparak onun kraliçesi olabileceğinizin tüm detaylarını anlatıyor bu kitap. Seks esnasında ve öncesinde erkekleri etkilemenin tüm yollarını paylaşmış Yazar Sibel Savaş.

“Erkekler yatakta ne ister” daha fazlasını öğrenmek için mutlaka bu kitaptan faydalanın deriz. Kitabı incelemek için www.yataktakikralice.com adresine tıklayabilirsiniz.

Erkekler yatakta ne ister ile benzer yazılar;

Yorumlar

 • Emel
  Cevapla

  Çok ihtiyacım var ama çok pahalı

  • Deniz
   Cevapla

   Merhaba Emel,
   Fiyat konusunda bir yorum yapamam. Annem bana bir gün şunu demişti: Kızım, ihtiyaç varsa o zaman al. İlerde daha da pahalı olacak.
   Sevgiler
   Deniz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir