Kocanın Kalbine Gir kitabını okuyan var mı diyen hanımlar

Kocanın Kalbine Gir kitabını okuyan var mı? Olmaz mı hem de binlerce. Bakın ne diyorlar, memnunlar mı değiller mi? Kitabı okuyan hanımlar kadar aslında hanımların kocalarının yorumları da çok önemli. Bu içerikte olan bir başka yazı daha hazırlayacağız sizler için.

Kocanın Kalbine Gir kitabı okuyan var mı? sorusunu cevapsız bırakamazdık çünkü bu soruyla çok karşılaşıyoruz. Kocasıyla az ya da çok, sorunları olan tüm hanımlar internette bir araştırma yaptıklarında karşılaştıkları şey;

  • Evlilik terapistlerinin reklamları
  • Kocanın Kalbine Gir e-kitabı

Peki hiç düşündünüz mü bu kitabı bu kadar yaygın hale getiren şey nedir? Biz cevaplayalım. Bu kitap, terapistlerin yüksek seans ücretlerine karşılık daha iyi bir alternatif yaratıyor. İşte bu yüzden e-kitap kategorisinde en çok satan kitap olma sıfatına sahip.

İçerik kalitesinin çok yüksek olması ve okuyucularına yüksek fayda sağlaması da kitabın bu şöhretine büyük etken tabi ki. Kocasının kalbinde daha çok yer edinmek isteyen, sorunları varsa bunları nasıl yok öğrenmek isteyen her kes eninde sonunda bu kitapla buluşur. Kaçar yanı yok. E fena da olmaz yani çünkü birazdan yorumlarda göreceğiniz gibi evlilik terapistlerine vermek zorunda kalacağınız binlerce lira yerine kendi başınıza bu kitapla sorunlarınıza çözüm bulabiliyorsunuz. Bundan dolayı Kocanın Kalbine Gir kitabını okuyan var mı sorunuza cevaplar hazırladık.

Her türlü kara geçmek diye buna derler yani..! Kitabı okuyan kadınların yorumlarına geçelim ama öncesinde bir ricamız olsun; yarın öbür gün siz de kitabı okuyacak olursanız Kocanın Kalbine Gir kitabı okuyan var mı? konulu bu yazımıza lütfen  yorum atın. Böylece sizle benzer sorunları yaşayan hemcinslerinizin karar verme sürecine katkı sağlamış olursunuz. Şimdiden teşekkür ederek yorumlara geçelim.

Kocanın Kalbine Gir kitabı okuyanlar anlatıyor

Her kadın bu kitap sayesinde kocasının kalbine girebilir

Gitmediğim hoca, akıl almadığım arkadaşım kalmamıştı. Boşanamazdım çünkü seviyordum. Bana kötü davranmasına rağmen seviyordum kocamı. Ya bu ilişkiyi düzeltecektim ya da düzeltecektim, başka çarem yoktu. Bir gün bir forum sayfasına yaptığım yorum sonrasından kitabın yetkilileri benle iletişime geçtiler. Kitabı okumamı ve içerisindeki bilgileri uygulamamı, neticeyi onlara bildirmemi rica ettiler. Kitabı yayına sokmadan önce kalite kontrolü gibi bir şeymiş bu. Benle olduğu gibi başka kadınlarla da internet üzerinden bağlantı kurmuşlar. Kendilerine yapılan geri bildirimlerle kitabın kalite kontrolünü yapıyorlardı. Bu yöntemlerini etkileyici bulduğumu söylemeliyim. Çok akıllıcaydı ve bu tavırları kitabın işe yaracağına olan inancımı arttırmıştı.

Gökte aradığım şeyi yerde mi buldum acaba dedim. Kocamla olan sıkıntılarıma çözüm olabilecek bir şey kendiliğinden ayağıma gelmişti. Bu bir işaret olmalı diye düşündüm ve bir anda yüksek bir beklenti içerisine girdim. Sayfa sayısı az olmadığı halde bir çırpıda okudum. Sürükleyici bir dili vardı kitabın. Kitap, evlilik ilişkisinde sizin davranışlarınızı revize etmek, revize olmuş davranışlarınızla kocanız üzerinde olumlu etki bırakmak ve bu olumlu etkiyle beraber kocanızı ona rahatsızlık vermeden, ona hissettirmeden onu kontrol edebilmek üzerine kurulu.

Yani kendinizi değiştirip, geliştirirken aynı şeyi kocanızda da yaratıyorsunuz. Kocanın Kalbine Gir kitabından fayda sağlayabilmeniz için şunlara sahip olmalısınız;

  1. Evliliğinizi var olandan daha iyi bir seviyeye taşımak için istek,
  2. Anlatılanları anlayarak okumak,
  3. Okumakla kalmamak, verilen metotları uygulamak,
  4. Umutsuzluğa kapılmamak, pes etmemek.

Bu aşamaları tembellik etmeden yapan her kadın bu kitap sayesinde kocasının kalbine fazlasıyla girebilir. Sevgiler, Füsun.

Kocanın Kalbine Gir kitabı evlilikte doğru temeller atmayı öğretiyor

Kitap öncesinde uzun uzadıya anlatılacak bir hikayem yok, çünkü kocamla sorunlarım yoktu. Ben bu kitabı eksik taraflarım olup olmadığını görmek için almıştım. Daha doğrusu e-kitap okumayı seven biri olarak zaman zaman interneti tarardım, ne var ne yok diye. Karşıma çıkan e-kitaplardan bu konu bana uyunca ilgimi çekti ve işte başta dediğim eksik taraflarım olup olmadığını görmek için kitabı bilgisayarıma indirdim. İkili kitap setini aldım ben. Yani Kocanın Kalbine Gir ve Yataktaki Kraliçe ikili seti aldım. Benden istediğiniz sadece KKG kitabı olduğu için Yataktaki Kraliçe’den detaylı bahsetmeyeyim ama hemcinslerime ikisini birden almalarını öneririm. Kocanın Kalbine Gir kitabına gelecek olursak; Önsöz bölümünde yazılmış ideal evlilikle ilgili hikayeleştirilmiş kısa bir yazı var.

Çok etkileyici! O kısacık yazı bile insanı iç dünyasında derinlere sokup uzun uzun düşündürtüyor. Sonra birinci bölümde anlatılan kendini sabote etme döngüsü kısmı. Aman Allah’ım diyorsunuz okudukça. Kendimde ve çevremdeki birçok iyi görünen evlilikte bu anlatılanların büyük kısmına şahit olduğumu fark ettiğim bölüm burasıydı. O an anladım ki; yıllar sonra evliliklerin çatırdamaya başlamasının nedeni,  hiçbirimizin farkında olmadan ilk yıllarda yaratmaya başladığı şeymiş meğer. İşte evliliğin ilk yıllarında bu temelleri doğru atarsak ilerleyen yıllarda çiftlerin mutsuz olabileceği değişimler zaten evlilikte yaşanmazmış. Bu özeti kitap söylemiyor bana, benim okuduklarım vesilesiyle fark ettiğim şey bu. O kadar güzel anlatılmıştı ki sabote etmemizin nörolojik kaynaklarına bile değinmişlerdi kitapta. Bu noktada kendinizin daha bir farkına varıyorsunuz. Tabi kocanızın da!

Sadece giriş bölümlerinde bile bu derece insanı saran, çok mantıklı bir kitap bu. Her bölüm hakkında yorum yazmama gerek yoktur sanırım? Kitabın tamamıyla ilgili genel yorumumun özeti şu; Kocanın Kalbine Gir kitabı şahane bir kaynak. Bugüne kadar sahip olduğum en kıymetli kitap olduğunu söyleyebilirim. Evliliği iyi giden kötü giden hiç fark etmez, tüm hemcinslerime tavsiyemdir; okuyun.

Kocanın Kalbine Gir Kitabını buradan indirebilirsiniz

Siz de kitabı edinmek isterseniz buraya tıklayabilir, açılacak olan sayfada karşılaşacağınız bilgileri inceleyebilir ve arzu ederseniz kitabı indirebilirsiniz. İsterseniz tek seti isterseniz ikili seti, her ikisini de verdiğimiz linkten inceleyebilirsiniz. Okuduktan sonraki tecrübelerinizi ve başarı hikayenizi de bizlerden mahrum etmeyin lütfen.

“Kocanın Kalbine Gir kitabı okuyan var mı?” yazımıza yorum bırakabilir  ya da isterseniz hikayenizi iletişim adresimize gönderebilirsiniz. Sağlıcakla kalın…

 

Kocanın Kalbine Gir kitabını okuyan var mı

 

Kocanın Kalbine Gir kitabını okuyan var mı Benzer yazılar;

Yorumlar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir