Kocam beni aldatıyor mu bunu anlamak için dedektife ihtiyacınız yok. Kendi başınıza uygulayabileceğiniz kesin sonuç veren çok basit yöntemler var.

‘Eskisi kadar ilgi göremiyorum, kesin bir şeyler var.’ Bu endişe günlerdir belki de aylardır içini kemirip duruyor olabilir. Aranızdaki mesafenin arttığını görüyor, sanki onun aklında başka biri var gibi hissediyorsun. O kapalı bir kutu gibiyken, sen içini kemiren aldatılma duygusunu ‘HAYIR! Asla olmaz’ diyerek zaman zaman bastırıyor olabilirsin. Her kadın için gerçekten çok zor anlardır bu gibi zamanlar. Her şeyden önce soğuk kanlı ve sakin olmalısın ama bunla birlikte gerçeklerle yüzleşmekten de kaçmamalısın. Şimdi sırtını bize yasla ve önerilerimizi sakince oku. Aklını kurcalayan onlarca şeyi 5 dakikalığına bir kenara bırak ve lütfen dikkatini bize ver ki sana yardımcı olabilelim.

İçerisinde bulunduğun durumdan en az zararla nasıl çıkabileceğinin tüm yollarını bu yazıda bulacaksın. Yapman gereken ilk şey; Bu şüpheni çevrenle olabildiğince paylaşmaman olacak. Mümkünse şimdilik kimseye birşey anlatma. Belki kendine çok yakın gördüğün birileriyle aldatılıyor olabileceğin düşünceni paylaşmış olabilirsin, tamam sorun yok ama bu konuyu daha fazla kişiye açma. Bunun 3 sebebi var;

 1. Bunu çevrene açtığında her kafadan bir ses çıkar ve istemeden de olsa seni yanlış yollara sürükleyebilirler.
 2. Kocan bu paylaşımlarını duyacak olursa haklı da olsa haksız da olsa sana mutlaka kızgınlık duyacak ve aranızdaki soğukluk daha da artacaktır.
 3. Sana çizeceğimiz yol haritası, içerisinde bulunduğun durumdan en az zararla çıkacağın bir yol haritası olacak demiştik. Bunun detaylarını aşağıdaki satırlarda okuyacaksın fakat şimdiden söyleyelim ki sana çizdiğimiz bu yol haritası kocan seni aldatıyor çıkacak olsa bile aşkınızı yeniden yeşertmeye dayalı bir yol olacak. Bunun için de çevrenin aldatıldığını bilmemesi senin için büyük bir avantaj olacak. İşin kolaylaşacak.

Bu 3 ana sebep yüzünden, kuşkularını çevrendeki insanlara olabildiğince anlatmamanı öneriyoruz.

Şimdi gelelim izleyeceğimiz yolun mantığını açıklamaya;

Kocam beni aldatıyor mu da Yapman Gerekenler

Aldatılmak, çok zor kabul edilebilir bir durum olsa da biz şunu savunuyoruz; Bazı aldatmalar evlilik ilişkisinin eskisinden daha iyi olmasına vesile olabilir. Bunu bir nevi ilişkinizin test edilmesi gibi düşünün. Bu test sonrasında ne kadar akıllıca bir sonuca varacaksanız yaşam kaliteniz de o denli artacak. Eğer kocanızı seviyorsanız, onu hala çekici buluyorsanız asla gurur yapmayın ve bu durumu ilişkinizi revize etmeniz için bir bahane olarak görün. Bu mantıkla önerimiz şu;

 1. Önce aldattığından emin olalım,
 2. Sonra da aşkınızı yeniden yeşertecek metotları uygulayalım.

Bu iki maddedeki işleyişi nasıl takip edeceğin aşağıdaki satırlarda yazıyor olacak. Lütfen sonuna kadar okumaya devam et.

Kocanın Seni Aldattığını Gösteren İşaretler

Kocam beni aldatıyor mu endişesi sen de artık kuvvetli bir his haline gelmişse, muhtemelen aldatılıyorsundur ama bundan kesin olarak emin olman gerek. Bu aşamada yapman gereken şey; içine doğan o hissi takip etmek ve masum bir eşi işlemediği bir suçla suçlamadan önce bu hissinin %100 gerçek olup olmadığına dair kanıtları bulmak. İpuçları bulabileceğin detayların bir kısmı şöyle;

 • Senden tavsiye almayı bırakması
 • Sağda solda gizlenmiş küçük hediyeler bulman ama o hediyelerin sana hiç gelmemiş olması
 • Ev ve iş yerinde kendi kurduğu rutin davranışların dışına çıkmaya başlaması
 • Daha önce olmayan uzaklaşma halleri
 • Seni görmezden gelmeye başlaması, ne dediğini dinlememesi
 • Sosyal bir yaşama sahip olman gerektiğini söyleyip seni dışarıya çıkman için teşvik etmeye başlaması
 • Doğum kontrol hapı kullanıyorsan, aranızdaki ilişkide prezervatife gerek yoksa ve buna rağmen bulunmaması gereken yerlerde prezervatif bulmaya başlamışsan (Ceket iç cebi, arabanın torpido gözü..vs)
 • Yıllardır aynı parfümü kullanırken birden bire parfüm ve deodorant zevkinin değişmesi
 • Mobil telefonunda gelen giden çağrıları temizlemeye başlaması
 • Neredeydin? Ne yaptın bugün? Günün nasıl geçti? gibi basit sorulara cevap vermekte zorlanması
 • Çocuklarınız varsa onlara olan ilgisinde azalmalar
 • Yatak yerine salonda telefonuyla beraber uyumaya başlaması
 • Arabasının kilometre göstergesindeki ani ve büyük değişimler olmaya başlaması
 • Dışarıdaki basit işlerin gereğinden fazla uzun sürmesi. Araba ile 30 dakikada bitirilebilecek bir işin 2 saat sürmesi.
 • Benzin masraflarındaki ani artış.Ve daha onlarca şey…

İlk Adım: Kocam beni aldatıyor mu da Kanıt Bulmak

Kocam beni aldatıyor mu

Yılmadan dikkat kesilmen bir sürü detay var ama ipucundan da öte asıl ihtiyacın olan şey; Gerçek kanıtlar. Onun ruhu bile duymadan ihanete dair somut ve biyolojik tüm kanıtları toplayabileceğin yöntemlerin tamamını öğrenmek için ‘Aldatan Eşi Yakalamak’ isimli e-kitabı okumanı önemle tavsiye ediyoruz. E-kitaba bu adresten ulaşabilir ve bu yazımızı okumayı bitirdikten sonra istersen hemen okumaya başlayabilirsin. Aldatan Erkeği Yakalamak Kitabı 

İkinci Adım: Kocam beni aldatıyor mu da Aşkınızı Yeşertmek

“Kocam beni aldatıyor mu” sorusunun cevabından emin olduktan sonra aşkınızı yeşertmeye yönelik çalışmalar yapmanı öneriyoruz. Bunu imkansızmış gibi görme. Sorunlar sadece sana ait değil ve onbinlerce çift benzer sorunları yaşıyor. Eğer doğru yöntemler uygulanacak olursa, çok büyük badireler atlatmış evliliklerde bile huzur ve mutluluğu yeniden yakalamak mümkün. Raydan çıkan ilişkini tekrar rayına oturtabilirsin. Bunu nasıl başaracağın, kocanın sana hayran kalmasını nasıl sağlayacağın ve başka kadınlar yerine gözünün sadece seni görmesini nasıl sağlayacağın konusundaki önerimiz ‘Kocanın Kalbine Gir’ isimli e-kitap olacak. Bu kitap içerisindeki eşsiz metotlarla evliliğini yeniden yapılandırabilirsin. Kocanın aşkına yeniden sahip olmanın pratik yollarını bu kitap tek tek anlatıyor. Yapman gereken şey; kitapta anlatılan sırayı takip etmek ve anlatılanları eksiksizce uygulamak. Kitaba buradan ulaşabilirsin.

En kısa sürede mutluluğa kavuşman dileğiyle…

Kocam beni aldatıyor mu

kocam beni aldatıyor mu test


Benzer Konular:

Yorumlar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir