Erkekleri azdıran hareketleri bizzat erkekler anlattı. Erkekleri azdırmanın yollarında neler yaparak onu heyecanlandırabilir ve aklını başından alabilirsiniz. Ne tür hareketlerle partnerinizi kendinden geçirip, size kul köle olmasını sağlarsınız? Bu tür konularda erkek okuyucularının fikirlerine sıkça danışan ve yazılarını internet dünyasıyla paylaşan sayfa emey.com’un (yani esinimutluetmeninyolları.com) sayfasının bir makalesini sizlerle paylaşacağız. Öğrenecekleriniz çok işinize yarayacak, sıkı durun ve Yataktaki Kraliçe ile ilgili yazdıkları kısmı da kaçırmayın.

Erkekleri azdıran hareketler ve durumları bizzat erkeklere sorduklarında şu cevapları almışlar;

Erkekler yazıyor: Erkekleri azdıran hareketler nelerdir?

Sevgiliniz olan erkeği azdırabileceğiniz hareketler

Berk Diyor ki; Kulağıma birşey söylemek için eğilip, fısıldadığı anda benim şampiyon hareketlenmeye başlıyor. Hele bir de sıcak nefesini kulağımda hissedecek olursam kaçmaya başlasa iyi olur.

İsmail Diyor ki; Üzerinde etek ve siyah ince çorap varken örneğin bir bardaysak ve kalabalık yüzünden poposu benimkine hafif sürtünmüşse deliririm.

Kemal Diyor ki; Arabayla yol alırken teybin düğmesiyle benimkinin yerini karıştıran ve ‘Kulağına bir şey söyleyeceğim’ diyerek milletin içinde çaktırmadan kulak mememi emen bir sevgilim var, Allah’tan daha ne isterim ki!! Bu kadın beni azdırmanın yollarını çok iyi biliyor.

Sercan Diyor ki; Beklemediğim anlarda pantolonumun üzerinden benimkini kavrayıp okşamaya başlayan bir sevgili beni fena azdırır.

Sinan Diyor ki; Ansızın fermuarımı açıp ağızına almaya başlarsa feci çılgına dönüyorum.

Ömer Diyor ki; Eve girer girmez üzerime atlayıp ıslak ıslak öpüşmeye başladığında kendimi kaybediyorum.

Yasin Diyor ki; Asla unutamayacağım bir sahnem var. Sevgilimle evde takıldığımız günlerden birinde, ben bilgisayarla uğraşırken bir an ona baktığımda masanın üzerine çıkmış,  bacak arası bana doğru açık bir halde ve eliyle klitorisini okşar haldeydi. Ona bakıp donakaldığımda yüzünde muzur bir gülümsemeyle ‘Hadi s….. beni’ dedi. Hiç alakasız bir anda yaptığı bu sürpriz ve masa üstündeki o görüntüsü beni acayip azdırmıştı. Aklıma geldikçe deliriyor gibi oluyorum.

Erkekleri azdıran hareketleri bir de Yataktaki Kraliçe’den dinleyin

Bazı kadınlar ne yaparlarsa yapsınlar erkekler üzerinde azdırıcı etkiye sahip olamazken bazı kadınlar ise ne yapsalar erkekler için çok etkileyici olabiliyorlar. Mesele Barbie bebek olmak ya da olmamak değil kızlar. Bunda başka bir sır var! İşte bu sırları Yataktaki Kraliçe tek tek anlatıyor. Sizi Yataktaki Kraliçe ile tanıştıralım.

Son yıllarda hızla yayılan, artık deyim haline gelmiş bu tabirleri duymuşsunuzdur. Yatağın kraliçesi olmak, yatağımın kraliçesi ol, yatağının kraliçesi olacağım…vs

İki kelimeden oluşan bu küçücük cümle ne büyük manalar barındırıyor aslında. Yataktaki Kraliçe demek; erkeğinin yatağının kraliçesi olabilecek, onda tam anlamıyla doyum sağlayabilecek, seks konusunda son derece bilgili, modern kadını ifade ediyor.

Bu kraliçelik için cinselliğe dair herşeyi bilmeniz gerekiyor. “Erkekleri azdıran hareketler” ile erkekleri nasıl baştan çıkaracağınızı, sevişirken neler yapmanız ve yapmamanız gerektiğini..vs bir sürü şey. Yataktaki Kraliçe olmayı öğrenip erkeğinize muhteşem anlar yaşatabileceğiniz tek kaynak Sibel Savaş’ın yazdığı Yataktaki Kraliçe e-kitabıdır. Siz de e-kitabı bilgisayarınıza ya da telefonunuza indirebilir ve nasıl kraliçe olacağınızı öğrenebilirsiniz.

Okumak için tıklayın yataktakikralice.com 

Yataktaki Kraliçe kitabı okumak için tıkla

Erkekleri azdıran hareketler ile benzer yazılar;

Yorumlar

 • Özlem melek
  Cevapla

  Ben bu kitaptan almak ıstiyorum fiyatı ne kadar

  • Deniz
   Cevapla

   Almak için Okumak için tıkla resmin üzerine tıklaman yeterlidir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir