Kocanın Kalbine Gir Onun Aşkına Tekrar Sahip Ol

Kocanın Kalbine Gir KitabıZaman içinde heyecanını yitirmiş bir evlilik, sorunlu günler veya ilgisi size azalmış bir kocanız mı var? Ne yapacağınızı bilmiyor, eşe dosta akıl danışıyor, fallar baktırıyor ve hep kocanızdan dert mi yanıyorsunuz? Üzülmeyin, her şeyin bir çaresi olduğu gibi, size bu konuda en doğru bilgileri verecek, sizi aydınlatacak ve içindeki tavsiyeler ile kocanızın kalbini kazanıp ilişkinizi ilk günlerdeki gibi canlı hale getirecek bir kaynak var; Kocanın Kalbine Gir Kitabı.

Okumaya başladığınız ilk sayfalarından itibaren size tutku ve romantizme ulaşmanın ipuçlarını, gerektiğinde örneklerle verebilecek bir e-kitap bu. Kitap, kocanızla nedenini anlayamadığınız mesafenin, kafanızdaki şüphelerin ve onları nasıl yenmeniz gerektiğini anlatacak tavsiyelerin bolca bulunduğu, kendinizde değişiklikler yaratarak ilişkinizi de değiştirecek bir akıl danışma kaynağı adeta.

Kocanın Kalbine Gir Kitabı Ne Anlatıyor

Kadınlarla erkeklerin farklılıklarını mizahi bir dille elen alan kitap son derece gerçekçi örnekler ve detaylı açıklamalar ile kafanızdaki sorulara cevap verecek nitelikte. Öncelikle sorunun kökenine inerek eşinizin size karşı neden ilgisiz olduğunu anlamanıza ışık tutacak kitap, daha sonra da her şey çok geç olmadan ilişkinizi onarmak ve mutlu günlere ulaşmak için yapmanız gerekenleri konu ediyor.

Doksan gün gibi bir süre içerisinde eşinizi kendinize bağlamak, tutku, aşk ve romantizmi yeniden ortaya çıkarmak ve de ilişkinizi güçlendirmeyi vaat eden bir kitap. Ki okuyanlara bakılırsa kitap sadece vaat etmekle de kalmıyor, başarılı neticeler aldırıyor. Kitap sadece gündelik yaşamdan örnekler almıyor, aynı zamanda kaynağı bilimsel yayınlar ve bu çerçevede bilgilerin Türkiye’ye uyarlanması gerçekleştirilmiş.

Kocanın Kalbine Gir Kitabı Terapilere Alternatif midir?

Aldatmadan maddi problemlere, ilişkide heyecanı yitirmeden başka problemlere uzanan detaylı bir analiz sonrasında kocanızla ilişkileri onarmak adına kanıtlanmış yöntemler öneriyor. Özetle olumlu olmanın, erkeklerin değişebilir olduğu gerçeğini kabul etmenin, samimiyeti geri kazanabilme yollarının ve öz güven gibi unsurların etkilerini anlatan kitap çift terapilerine ciddi bir alternatif.
Kitabın önerdiği program sayesinde sadece kendiniz hakkında değil kocanız hakkında da pek çok yeni şey öğreneceksiniz.  Sizi şaşırtacak bu farkındalıklar sayesinde ilişkinize ve hayatınıza farklı bakacaksınız. Kısacası kendinizi değiştirirken ilişkinizi de değiştirmiş olacaksınız.

Kocanın Kalbine Gir Kitabına Nasıl Sahip olabilirim?

Bu mükemmel kitabı aşağıda vereceğimiz linkten temin edebilirsiniz. Haftada en az bir kez gitmeniz gereken evlilik terapisti yerine bilgisayarınıza bir kaç tıkla indirebileceğiniz bu kitap işinizi bir hayli kolaylaştıracak. Şu sıra indirimde olduğunun müjdesini de verelim. Kısa süreliğine yapılan bu indirimden hemen faydalanmak ve ilişkinizin üzerindeki sonuçları görmek için daha fazla beklemeyin. Kocanın Kalbine Gir e-kitabı üzerine tıklayarak ulaşabilirsiniz.
Kocanın Kalbine Gir Kitabısistem uyumlu
Benzer Konular:

Yorumlar

 • Eda
  Cevapla

  Merhaba hesabıma giremiyorum bir bağlantı gönderebilir misiniz

  • Deniz
   Cevapla

   giriş bilgilerinizi mail adresinize gönderildi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir