Kocamı Kendime Nasıl Aşık Ederim

Kocamı kendime nasıl aşık ederim diyen bir kadının yapabileceği çok şey var. Bu metotları yılmadan uygularsanız kısa sürede onun aşkına sahip olabilirsiniz.

Öncelikle, bir okuyucumuzdan gelen “Kocamı Kendime Nasıl Aşık Ederim” başlıklı yazıyı sizle paylaşmak ve kendisine sunduğumuz çözümü yazının sonunda sizlerle de paylaşmak istiyoruz. Mektup şöyle başlıyor;

Nasıl anlatacağımı bilemiyorum. Sanırım çok korkutucu bir durumun içine düştüm. Etrafımdan duyduğum bu klişe durum benim başıma da geldi. Yanlış adımlar mı attık yoksa zamanla mı bu hale geldik bilemiyorum. Bildiğim bir şey var; kocam artık beni eskisi gibi sevmiyor. Beraber olduğumuz zamanlarda bana aşık olduğunu, benimle olduğunu hissedemez oldum. Bir yıldır evliyiz ve beş yıl öncesine dayanan bir birlikteliğimiz var. O benim ilk erkek arkadaşımdı. Gösterdiği alaka ve sevgi ile sanki bir kraliçeymişim gibi hissettiriyordu. Arkadaşlarım ilişkimizi kıskanırdı. Ne kadar şanslı olduğumdan bahsedip ilişkimizi övüyorlardı hep, nazar değecek diye korktuğum anlar olurdu. Sanki dünyanın merkezi benmişim gibi, her şey benim etrafımda dönüyor gibiydi. Mutlu olduğumuz zamanları, anıları anlatmaya kalksam sayfalara sığmaz aslında.

Sonra ilgi göstermemeye başladı

Romantizm, arkadaşlık azalmaya başladı. İş hayatımız, gündelik işler, arkadaşlarımız aramıza girmeye başladı yavaş yavaş. Beraber yapmayı sevdiğimiz şeyleri yapmamaya başladık. Cinsel yaşamımız da durağanlaştı. Konuşacak konular gittikçe azalıyordu ve sıkılmaya başlıyorduk. Zaman ilerledikçe aklımda acaba beni aldatıyor mu? sorusu oluşmaya başladı. Bu düşüncelerimi ona yansıttım. Kafamda kurduklarımı gerçekmiş gibi düşünüp ona bu konuda baskı kurmaya başladım. Arkadaşları ile hafta sonu maç izlemek için toplandığı zamanlar gizlice onu takip ettim. Gerçekten arkadaşlarıyla beraber maç izliyordu. Bunun gibi bir çok şey yaptım. Kocamı kendime nasıl aşık ederim sorusu aklımı kurcalayan en yoğun soru olmuştu artık.

Kocamı geri kazanmak için ne yapabilirim?

Sonra kendimi de sorgulamak zorunda kaldım. Kim hatalıydı? İkimizde mi hatalıydık ? Kendimce cevapladım bu soruları. Yapılacaklar konusunda bir fikrim yoktu ama öncelikle onu suçlamaktan vazgeçtim. Sıradan ve monoton bir ilişkimiz vardı. Bunun farkına vardıkça etrafımdaki çiftleri izledim. Aslında hepimizin hayatı aynıydı. Uyan, kahvaltı et, işe git, eve gel, günü yorumla ve uyu. Hala çözüm bulabilmiş değilim. Sizce ne yapmalıyım?

En iyi çözüm: Kocanın Kalbine Gir e-kitabı

Yukarıda ki yazıya benzer yüzlerce mail alıyoruz. Bu konu oldukça hassas bir konu hanımlar çünkü bir evliliğin çatırdamaya başlaması ve tuz buz olması arasında fazla zaman yoktur. Geç kalınmaması gereken ve en etkili yöntemleri bir an evvel uygulamanın gerektiği bir konu bu.

Bu konuda sizin de bir yol haritanız yoksa, ne yapacağınızı bilmiyorsanız size akıl hocalığı yapacak ve çok iyi sonuçlar almanızı sağlayacak Kocanın Kalbine Gir e-kitabını okumanızı mutlaka tavsiye ediyoruz. Evliliğinizdeki değişimi hayretle izleyeceğinize şimdiden emin olabilirsiniz.

Kocamı kendime nasıl aşık ederim

 

 

Benzer Konular:

Yorumlar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir