Erkeklerin Beden Dilini Okumak

Erkeklerin beden dili altında yatan gizli şifrelerin nasıl çözümlendiğini merak ediyorsan, bilimsel olarak açığa çıkarılmış bu sırlara göz atmalısın.

Beden dilini okumayı bilmek muazzam derecede hayat kurtarıcı bir yetenektir. İş hayatından sosyal hayata ve elbetteki aşk hayatına kadar birçok alanda çok işe yarayan bir yöntemdir. Bir erkeğin sizden hoşlanıp hoşlanmadığını, hakkınızda ne düşünüp düşünmediğini ve birçok şeyi onun beden dilinde yatan şifrelerden çözümleyebilirsiniz. Bu da size ilişkilerinizin gidişatına yön verme yeteneği yani tılsımlı bir asa kazandırır.

Erkeklerin Beden Dili ile Anlatmak İstedikleri

‘Erkekler Ne Söyler Kadınlar Ne Anlar’ isimli Hollywood yapımı film bu konuyu çok güzel işlemişti. İzleyenler bilirler; kadınların çoğu şeyi yanlış yorumlamaları aşk hayatını çıkmazlara sokabilir. Şimdi erkeklerin beden dili hakkında bazı genel örnekler vermeye başlayalım.

  • Bir erkekle konuştuğunuzda, o size dönükse ve kolları bağlı değilse bilin ki sizi çok dikkatlice dinliyor hatta hakkınızda bazı fikirler edinir şekilde dinliyordur. Eğer yan duruyorsa ve kollarını birbirine bağlamışsa muhtemelen aklı başka bir yerdedir, size odaklanmıyordur.
  • Baş başa sohbet ettiğinizde bacağını sizin durduğunuz yöne doğru atıyorsa size karşı %55 birşeyler hissediyor demektir.
  • Beklenmeyen bir şekilde onla bir mekanda karşılaştığınızda sizi gördüğünde tüm vücudunu şişirip, dik duruşa geçiyorsa sizi gördüğü için heyecanlandığı ve bundan memnun olduğu anlamına gelir.

Erkeklerin Hoşlanma Belirtileri Onların Beden Dilinde Yatar

Beğenilen erkeği tavlama konusunda önce kadın kişinin harekete geçiyor olmasının ilişki gidişatında büyük bir avantaj sağladığından haberdar mıydınız? Erkekleri etkilemenin yolları konusunda fenomen olmuş, ‘Onu Elde Et’ isimli kitap da bu bilimsel tespite değinmiş. Bu kitabın bir bölümünde, erkeklerin beden dili ve erkeği etkilemek isteyen kadının kendi beden dilini nasıl kullanacağı detaylıca anlatılıyor. Kendinize aşık etmek istediğiniz erkeğin beden dilini okumanızı ve edindiğiniz ipuçlarına göre kendi beden dilinizi nasıl kullanacağınızı tek tek anlatıyor. Elbetteki kitap sadece bu konudan ibaret değil. Kitabın genelindeki bilgiler beğendiğiniz erkeği kendinize nasıl aşık edeceğinizi anlatıyor. Kitabı incelemek isteyenler Onu Elde Et Kitabı adresine ya da aşağıdaki resme tıklayabilirler.

erkeklerin beden dili

Erkeklerin Beden Dili Onların Nelerden Hoşlanmadıklarını da Söyler

Beden diliyle hoşlandıkları şeyleri anlayabildiğimiz gibi, hoşlanmadıkları şeyleri anlamak da mümkün. Örneğin;

  • Sizi dinlerken eli ağzındaysa ya da elini çenesine yaslamış ama eliyle ağzını kapatır gibi duruyorsa siz de hoşlanmadığı şeyler var olabilir. Belki de sadece o an söylediklerinizden hoşlanmıyordur.
  • Ayak uçlarının açısı size doğru değil de başka tarafa doğru dönükse yine hoşnut olmadığı şeyler var demektir.
  • Bacaklarını sürekli sallayıp durmaları da erkeklerin bulundukları yerde ya da o anda gergin ve huzursuz olduklarının göstergesidir.

Bunlar yaygın şekilde bilinen beden dili anlatımlarıdır ama “erkeklerin beden dili” hakkında çok daha fazlasını bilmeye ihtiyacım var diyorsanız Onu Elde Et e-kitabını okumanızı ciddi şekilde tavsiye ederiz. Kitaba ulaşabileceğiniz adres Onu Elde Et Kitabı 

onu elde et okumak için tıkla

Yorumlar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir