Erkek yatakta nasıl mutlu olur nelerden hoşlanır olmasını istediği şeyler neler detaylarıyla yazdık. Yatakta nasıl mutlu edilir öğrenin.

Erkeklerin zevk şifrelerini öğrenmek ve bunları uygulayarak yatakta erkeğinizi mutlu etmek istiyorsanız doğru yoldasınız. Zira erkek yatakta nasıl mutlu olur derdine düşmüş ve bu bilgi peşinde koşan bir kadın erkeğinin sevgisini kazanmak için çaba harcıyor demektir. Bu da ilişkinizin refah seviyesini yükseltecek çok önemli bir hamledir. Biz de bu konuda ihtiyacınız olacak bilgilerle sizi buluşturacağız.

Erkek Yatakta Nasıl Mutlu Olur Nelerden Hoşlanır?

Erkeklerle ilgili olarak ‘Ne yaparsanız yapın mutlaka yatakta mutlu olacak bir şeyler bulurlar’ diyebilmeyi çok isterdik ama maalesef durum hiç de böyle değil. Kadınlardan daha çok beklenti içindeler. Çünkü onlar seksle motive olan varlıklar ve onlar için seks son derece önemli. Yaşadığı seksin ne denli tatmin edeceği ise çok daha önemli!

Erkekleri yatakta mutlu etmek için yapmanız gerekenlerden birkaçı şöyle;

  1. Cinsel yaşamınızdaki monotonluğu yok etmelisiniz.
  2. Seksi, cazibeli, cilveli bir kadın olmalısınız.
  3. Yatakta maceracı ve şaşırtıcı bir kadın olmalısınız.
  4. Yatakta ya da seks esnasında küçük enstantaneler yaratmalısınız.
  5. Oral seksin ve Handjob’un sihirli inceliklerini uygulamalısınız.
  6. Erkeklerin en çok zevk aldığı özel pozisyonları yatağınıza taşımalısınız.
  7. Seks oyuncaklarını görmezden gelmemeli, nasıl kullanılacaklarını öğrenmelisiniz.
  8. Yatakta sizi bir tanrıça gibi görmesi için ne gerekiyorsa yapmalısınız.

Erkeğinizi yatakta mutlu etmek için yapılması gerekenler bunlarla sınırlı değil elbette. Daha pek çok püf noktası var. Bir de asla yapılmaması gereken şeyler var. Erkekler bunların lafını etmezler ama zihinlerinde bir kenara yazarlar. Bu yanlışlar yapılmaya devam edecek olursa kadın cazibesini ve çekiciliğini yitirir.

Peki yapılmaması gerekenler ve de yapılması gerekenler nelerdir?

Erkek Yatakta Nasıl Mutlu Olur? Püf Noktaları Neler?

Endişe etmeyin. Tüm detayları öğreneceksiniz. Yataktaki Kraliçe e-kitabının indirme linkini bu yazımızın sonuna koyuyoruz. Arzu edenler e-kitabı telefon ya da bilgisayarına indirerek pdf kitabı okuyabilir, yazar Sibel Savaş’ın eşsiz tavsiyelerinden faydalanabilirler.

Erkeği yatakta mutlu etmek ve kadınına olan hayranlığını inanılmaz derecede artırmak için neleri yapmalı, neleri yapmamalı adım adım öğrenebilirsiniz. Cinsel yaşam konusunda bir kadının sırtını yaslayabileceği çok önemli bir kitap bu. Elinizin altında duran cinsel yaşam koçu gibi. Aklınıza takılan ne varsa hepsini bu kitapta bulacağınıza emin olabilirsiniz.

“Erkek yatakta nasıl mutlu olur” sorusunun cevaplarını ve çok daha fazlasını keşfetmek için kitabı buraya indirebilirsiniz.

Erkek yatakta nasıl mutlu olur

Diğer konular: