Yataktaki Kraliçe kitabını oku erkeğini şaşırt. Yataktaki Kraliçe okuyarak eşsiz bir kadın ol. Yataktaki Kraliçe okuyanlardan olmak istersen ihtiyacın olacak link bu yazıda. Sen de Yataktaki Kraliçe pdf oku.

Yataktaki Kraliçe e kitap okuyabileceğiniz linki aşağıda göreceksiniz fakat öncesinde kitap hakkında biraz daha bilgi edinmek isteyenler olursa diye birkaç detaydan söz edelim istedik. Böylece Yataktaki Kraliçe kitabını okumadan önce neyle karşılaşacağınız hakkında daha iyi bir öngörünüz olacaktır.

Yataktaki Kraliçe Oku

Yataktaki Kraliçe kitabını basılı yayın şeklinde bulamazsınız. Know-How kitaplar sınıfına giren bu tür kitaplar genellikle dijital şekilde yayınlanırlar. Bunun birinci sebebi; Bu başlıkta olan bir kitabı elinizde rahatça tutarak bir çay bahçesinde okuyamayacağınız gerçeğidir. Düşünsenize, bir kafede oturmuşsunuz etrafınızda insanlar var ve elinizdeki kitabın kapağında Yataktaki Kraliçe yazıyor. Türkiye’de zor bir hareket. Bu yüzden dijital yayın olması büyük avantaj. İkinci sebep ise; Dünya genelinde, internetin neredeyse her evde olması sebebiyle gereksiz yere ağaç kesimine ne gerek var! düşüncesidir. Bu yüzden dünya genelinde birçok yayın evi, yavaş yavaş ürünlerini e-kitap formatına döndürmekte.

E-book reader, bilgisayar, telefon gibi cihazlarda kolaylıkla açılıp, okunabilen pdf formatının tercih edilme sebebi öncelikle bu 2 sebeptir. Yazarı Sibel Savaş’tır. Ülkemizde en çok satılan e-kitap olma ünvanı Yataktaki Kraliçe kitabına aittir.

Yataktaki Kraliçe Kitabını Oku ve Her şeyi Öğren

İster evli olun isterseniz bekar, fark etmiyor. Çünkü cinsellikle ilgili bilinmesi gereken ne varsa statü ayrımı olmadan bu kitap tüm kadınlara her bilgiyi veriyor. Hem her kadının bilmesi gereken temel bilgileri hem de bunun ötesindeki bilgileri tek tek anlatıyor. Kitap bir set halinde. Yani 1 ana kitap ve 3 adet ek kitaptan oluşuyor. Ana kitapta hem temel bilgiler hem de erkeğinizin hayranlığını kazanacağınız ekstra bir sürü bilgi anlatılıyor, tüyolar veriliyor.

1. Ek Kitap

Cinsel & Genital Sağlık isimli ek kitapta;  Kadın sağlığını korumanın tüm yolları, göğüs sağlığından vajinal estetiğe, jinekolog seçiminden vajina sporuna, doğum kontrol yöntemlerinden bulaşıcı hastalıklardan korunmaya kadar ne varsa hepsi bu kitapta ele alınmış. Aslında bu ek kitap başlı başına akıl hocalığı yapıyor okuyucusuna. Bir nevi, danışman doktor vazifesi görüyor. Doktorunuza istediğiniz zaman telefon açıp sormak istediklerinizi sorup, cevaplarınızı hemen alıyormuşsunuz gibi tam bir rehber olmuş.

2. Ek Kitap

Seks Çeşitleri, Giyim, Oyuncak ve Aksesuarları isimli ek kitapta; Az bilinen ama mutlaka bilinmesi gereken cinsel eğilimlerin neler oldukları anlatılmış. Denilmiş ki; ‘Bu eğilimlerin neler olduklarını bilmelisiniz çünkü partneriniz olan erkek size karşı düşük libido ile sevişiyorsa belkide cinsel eğilimlerinde bu yönlere doğru kayma vardır ve size olan isteksizliği bu sebeplerden olabilir.’

İşte bu kitap o detayları aktarıyor ve artı; yetişkin oyuncakları ve erkeklerin deli oldukları özel kostümleri, aparatları da yine bu kitapta okuyabiliyorsunuz.

3.Ek Kitap

Aşk Kuponları isimli ek kitapta; Partnerinizin ve sizin seks anında çok daha keyifli bir yolculuğa çıkabileceğiniz oyunlar bu kitapta ele alınmış. Bu ek kitap sayfalarının bilgisayardan çıktısını alıp, kağıtları kesiyorsunuz. Her biri harika tasarımlı kuponlar. Elle tutulur hale getirdikten sonra hemen oyuna başlayabilirsiniz. Nasıl oynanacağı kitapta anlatılıyor. Erkekler üzerindeki etkisi gerçekten muhteşem. Çünkü erkekelr sadece seks değil, renkli bir seks hayatı istemekteler.

Yataktaki Kraliçe Kitabını Okumak için indir

Yataktaki Kraliçe pdf kitabını okuyabilmek için elbette ki önce kitabı indirmeniz gerekiyor. Buraya tıklayarak, açılacak sayfaya geçin. Aşağıya ilerleyin ve kitap setinin resmini gördüğünüzde üzerine tıklatın.

Çoklu setleri de mevcut. Özel hayatınıza hayli fayda sağlayacak kombinleri var. Örneğin; Onu Elde Tut kitabıyla Yataktaki Kraliçe’nin dahil olduğu set yatak dışında da erkeğinizin hayranlığını nasıl kazanacağınızın tüyolarını veren çok önemli bir set. Başka setler de mevcut. Tavsiye ederiz, göz atın.

“Yataktaki Kraliçe kitabını oku” ve cinsel yaşamının nasıl değiştiği gör. Bu kitabı mutlaka edinmek gerek. Nedeni ise çok basit. Mutlu bir evlilik yaşamak istiyorsan ve erkeğini kendine bağlamak istiyorsan mutlaka okumalısın.

Yataktaki Kraliçe kitabını oku

Erkekler yatakta ne ister ile benzer yazılar;

Yorumlar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir