Eski sevgiliye atılabilecek mesaj sahip olduğu özelliklere göre onu sana geri kazandırabilir. Doğru mesajları seçersen onu tesir altına alarak cazibeni arttırabilirsin.

Eski sevgilisine özlem duyan herkesin eli, bir gün mutlaka telefonuna gidecektir ve ona mesaj atmamak için kendini zor tutacaktır. Hepimizin yaşadığı şeyler bunlar. Fakat hiç düşündünüz mü bazıları onla kurduğu irtibat sonrasında onu tekrar kazanabiliyorken bazısı ise neden başarılı olamıyor. İşte bu noktada, mesajın doğru seçilmiş olup olmadığı ve bunla beraber de yapılması gerekenlerin diğer şeylerin de doğru yapılmış olup olmadığı devreye giriyor.

Aklınızda bulunsun diye söylüyoruz; eski sevgiliye atılabilecek mesaj çeşitlerinden kimisi işe yararken kimisi ise asla işe yaramıyor. İşte bu yazıda ona mesajla nasıl yaklaşmanız gerektiğini ve bunun da ötesinde onu geri kazanmak için neler yapabileceğinizi anlatacağız.

Eski Sevgiliye Atılabilecek Mesajlar Nasıl Olmalı?

  • Hırs, intikam, kin, nefret gibi olumsuz duygular barındırmamalı,
  • Vıcık vıcık sevgi, ilgi, aşk barındırmamalı,
  • Sitem, hayal kırıklığı gibi duygular barındırmamalı.

Mesajınız uzun ya da kısa, nasıl olursa olsun asla yukarıdaki duyguları barındırmamalı. Aksi halde aciz, zavallı bir intiba bırakırsınız ve hiçbirimiz aşk yaşayacağımız insanda bu gibi özellikler görmeyi istemeyiz. Bu gibi hatalar onu iyiden iyiye, hızla kaybetmenize neden olur.

Mesajdan Daha Fazlasını Yapabilirsiniz

Şimdi iyi dinleyin lütfen…

Siz, onu çok seven birisiniz. Belki de onu bugüne kadar bu denli seven tek kişi sizdiniz. Öyleyse; sevdiğiniz kişiyi yaban ellere bırakmamanız ve ilişkinizi yeniden dizayn etmeye çalışmanız her ikiniz için de en iyisi değil mi? Bizce öyle…

Hiç dert etmeyin, o belki size şu an çok kızgın olabilir, belki sizden nefret ediyormuş gibi gözükebilir ama ona olan sevginizi gerçekten (ama gerçekten) anladığında inanın tüm yağları eriyecektir. Ona mesaj atmak bir yere kadar işe yarar ama bundan çok daha ötede, daha fazlasını yapmanız gerekiyor ki sevginizi gerçek haliyle anlayabilsin.

Öncelikle karar vermelisiniz. Onu gerçekten istiyor musunuz? Eğer cevabınız evet ise sizi ona kavuşturacak metotlara geçelim.

‘Eski Sevgiliyi Elde Et’ isimli bir e-kitap var. İsminden de anlaşılacağı gibi bu kitap, ayrılan sevgiliyi yeniden kazanmanın yollarına dair sırları derlemiş bir kitap. Yapmanız gerekenleri size sıralı bir biçimde gösteriyor. İçerisindeki bilgiler sizi saçma sapan şeyler yapmaya sürüklemiyor tam tersine psikoloji biliminin temel aldığı yolları izliyor.

  • Onun sizi yeniden çekici bulmasını nasıl sağlayacağınızı anlatıyor,
  • Ona mesaj yazarken ya da sözlü şekilde görüşürken hangi kelimeleri seçmeniz gerektiğini gösteriyor,
  • Bilinçaltına hitab eden özel cümlelerin hangileri olduğunu gösteriyor ve bu cümleleri ne zaman kullanacağınızı anlatıyor,
  • Onla görüşme anında beden dilinizi nasıl kullanarak onu tesir altına alabileceğinizi aktarıyor
  • Ve çok daha fazlası…

Bu e-kitaba mutlaka göz atın deriz. “Eski sevgiliye atılabilecek mesaj” ve ihtiyacınız olan diğer herşeyi bu kitapta bulabilirsiniz. Kitabı incelemek için buraya tıklayabilir ve isterseniz indirip, hemen okumaya başlayabilirsiniz.

Eski sevgiliye atılabilecek mesaj

İlgini çekebilecek bazı yazılar;