Kocanın Kalbine Gir

Kocamı kendime nasıl bağlarım?

Kocanın Kalbine Gir Kitabı

Kocam beni yeterince sevmiyor!

diyenlere çok etkili taktikler verdik. Sırasıyla uygula, sen de kocanın kalbine gir.

Kocamı kendime nasıl bağlarım? sorusu evli olan birçok kadının cevabını bulmaya çalıştığı bir soru.

Yani yalnız değilsin ve çaresiz de değilsin. Burada anlatacaklarımızla evliliğine harika bir ivme kazandırabilirsin.

Vereceğimiz özel taktikleri birçok kadın gibi sen de uygulayabilir ve günbegün kocanın sana olan bağlılığının artışını keyifle izleyebilirsin.

Kocamı kendime nasıl bağlarım konusunda vereceğimiz bilgiler;

  • Evliliğinde her şey yolunda olsa bile kocasının bağlılığını azalmadan devam ettirmek isteyenler ve
  • Evliliği iyi gitmeyen, ‘Eşim beni yeterince sevmiyor’ diyenler için muhteşem bir rehber niteliğinde!

Sana sunacağımız özel metotlarla;

  • İlişkinde tutku ve romantizmi arttırmak,
  • Kendini erkeğin için karşı konulmaz hale getirmek,
  • Eşini, ilişkini ve aşkını en baştan yapılandırmak mümkün.

Bu metotlar elbette ki birer büyü olmayacak ama alacağın sonuçlar büyüleyici olacak!
Kocanın sana olan sevgisi ve bağlılığı günbegün artacak!

Kocamı kendime nasıl bağlarım?

Kocamı kendime nasıl bağlarım sorusunun tek bir cevabı yok. internette ya da kadın dergilerinde tavsiye edilen birkaç davranışla kocanı kendine bağlayamazsın. Sığ önerilerle vakit kaybetme! Kocanı kendine bağlamak ve sana olan ilgisini artırmak için akıllıca kurgulanmış bir dizi hareketi

  • Doğru zamanda ve
  • Doğru şekilde uygulaman gerek.

Bu iki doğruyu barındıran planı biz hazırladık ve neyi ne zaman yapacağını tek tek göstereceğiz. Hazırladığımız plan, her aklı başında kadının kolaylıkla uygulayabileceği bir plan. Kocanın senin için deliye dönmesi ve yanına gelmek için saniyeleri saymasını sağlamak için neler yapman gerektiğini göstereceğimiz planın nasıl işlediğini aşağıdaki satırlardan inceleyebilirsin.

Kocamı Kendime Nasıl Bağlarım Planı nasıl işliyor?

Erkek psikolojisi ve erkeklerin zihinsel eğilimleri temel alınarak hazırlanmış bu planda, yapman gerekenleri her detayı ile sıraya koyduk. Bu planın 6 aşamasının kaba özetini ve temel alınan mantıkları aşağıdaki satırlarda görebilirsin.

İlişki biliminin son dönemlerde ortaya çıkardığı yöntemlerini ve bunları evliliğinde uygulamanın yollarını sana adım adım göstereceğimiz bu planda, yapman gerekenleri her şeyiyle sıraya koyduğumuz için aklın karışmayacak. Sırayı kolaylıkla takip edebileceksin.

Özetle;

Erkek psikolojisinin sırlarını barındıran özel taktik ve metotlarla kısa sürede sen de karşı konulamaz bir kadına dönüşebilirsin. Kocamı kendime nasıl bağlarım konusunda sırasıyla uygulamam gereken bu metotların detayları nelerdir diyorsan…

Tüm detayları
Kocanın Kalbine Gir e-Kitabında Anlattık!

Kocanın Kalbine Gir e-kitabını bilgisayar ya da telefonundan okuyabileceğin bölümü alt satırlarda göreceksin ama öncesinde kitabı okuyanların yorumlarına da göz atmanı tavsiye ediyoruz.


dedikodu yapan iki kadın

Kocanın Kalbine Gir Okuyucu Yorumları

Kocanın Kalbine Gir Kitabını okuduktan sonraki başarı hikayeni arzu edersen sen de bizlerle paylaşabilirsin

Merhaba eşim bugün için hazırlık yapmış sizden destek almaya başladığım günden beri her şey iyileşiyor en önemlisi de kendimi iyi hissediyorum umutlu ve enerji doluyum yalnız hissetmiyorum iyi ki varsınız ilişkiler konusunda gerçekten iyisiniz rehberliğiniz çok çok  iyi… teşekkür ederim. 14 şubatınız sevgiyle dolsun 🙂” 14 Şubat 2018

H.T /Yaş: 36

“Evliliğim berbat bir hal almıştı. Annemin dayatmasıyla evlilik terapisti arayışına başlamıştım. Bu arayıştayken karşıma çıkan bu kitapla terapistlere binlerce Lira saçmaktan kurtuldum. Sayenizde evliliğimi kurtarabilmiş olmam bir kenara, resmen sevgililik dönemimizdeki güzel günlere dönebildik. Emeği geçen tüm ekibe sonsuz teşekkürler olsun.”

Selin/Yaş: 33

“Eşimin boşanma lafını dile getirdiği ilk gün sonrasında bir arkadaşımın tavsiyesiyle bu kitabı temin ettim. Şimdi o arkadaşıma ‘Nikah şahidim sen değildin ama evliliğimi kurtaran ve mutluluğuma sebep olan kişi kesinlikle sen oldun’ diyorum. İlk adım arkadaşımdı, sonrası da Kocanın Kalbine Gir Kitabının ekibi oldu. Bir evlilik, meğer doğru tavır ve hareketlerle kısa sürede nasıl bir değişim yaşıyormuş. Bazen hala inanamıyorum. Kocamın aşkını ve bağlılığını kazanmak beni müthiş mutlu bir kadın yapıyor.”

Vildan T./Yaş:22

“Benim evliliğimde gözle görülür sorunlar yoktu ama eksik birşeyler vardı. En başta kocamın bana olan bağlılığı yeteri kadar yok gibiydi. Aldatma falan olmamıştı ama yinede eksik birşeyler var gibiydi. Aşk tamam bir süre sonra zaten her evlilikte solmaya başlıyor ama bazı arkadaşlarımın kocaları gibi ilgiyle ve sevgiyle bakışlar görmüyordum kocamdan. Kocanın Kalbine Gir kitabı tam bana göre diye düşündüm ve hemen okudum. Verdiğiniz metotları okuduktan sonra yaptığım yanlışları anladım. Yaşadığımız değişim cidden eskisinden çok farklıydı. Harikasınız…”

Nilay/Yaş: 40

“Ben ki, erkekleri ve tabiki özellikle de kocamı iyi tanıdığımı zannederdim ama kitapta verilen metotlar sonrasında aslında pek birşeyden haberim yokmuş bunu anladım. Öğretilen tavır ve konuşma biçimleri cidden büyü etkisi yaratıyor. Şaştım, kaldım.”

Hande/Yaş:31

* Feragatname:
Yukarıda gördüğünüz yorumlar kişiseldir ve bir otorite yorumu anlamını taşımamaktadır.
Kitapta yer alan program ve uygulama sonuçları kişiden kişiye değişiklik gösterebilir.

Kocanın Kalbine Gir Kitabında neler var?

Ana Kitap: Kocanın Kalbine Gir

Kocanın Kalbine Gir Kitabı okuyanlar

100 sayfalık Kocanın Kalbine Gir isimli ana kitapta, kocasını mutlu etmek ve onun aşkını artırmak isteyen kadınların ihtiyacı olan tüm bilgiler var! Evliliğiniz kötü gidiyor olsa, iyi gidiyor olsa da tüm kadınların yüksek fayda sağlayabileceği bilgiler barındırıyor. Evlilik ilişkisinde ideal bir eş olabilmenin tüm yollarını detaylarıyla anlatıyor. Bir erkeğin karısına olan aşkını, bağlılığını artıracak davranış modellerinin ne olduğunu gösteriyor. Okuyucusu olan kadına tıpkı bir evlilik danışmanı gibi destek veriyor.

Bonus 1: Çember İhlali

çember ihlali

Çember ihlali, kadın erkek ilişkilerinde hemen hemen tüm hataların anası, hatta besin kaynağıdır. Kendini hissettirmeyen, gizlice ilerleyen bir hastalık gibidir. Erkeğin kadından soğumasına sebep olur ve ilişkinin ömrünü kısaltır. Bir kadının, erkeğini kendine sıkıca bağlayabilmesi için Çember ihlali yapıp yapmadığını bilmesi ve yapıyorsa buna son vermesi gerekir. 30 sayfalık bu bonus kitapla, çember ihlali yapıp yapmadığını test ediyor ve çıkan test sonuca göre neler yapman gerektiğini anlatıyoruz. Böylece, çoğu kadının hiç farkında olmadan yaptığı ve erkeği kadından soğutan belli davranışları ilişkinden yok etmeni sağlıyor, kocanı kendine bağlama şansını kat be kat artırıyoruz.

Bonus 2: Kıskançlık Testi & Kıskançlığın Esiri Olma

kıskançlık testi

Evlilikte, kıskançlık konusu çok önemli bir faktördür. Kocanın gözünde rakiplerinden korkan, öz güvensiz ve problem yaratıcı olarak görülmek istemiyorsan kıskançlık konusunda kendini kontrol etmelisin. Kıskançlık Testi & Kıskançlığın Esiri Olma isimli 30 sayfalık bu bonus kitap, ilk bölümde barındırdığı 35 soruluk test ile kıskançlık derecenin kocanın yaşamına olumsuz bir etki bırakıp bırakmadığını tespit ediyor. Çıkacak sonuca yani eksiklerine göre, neler yaparak kocan nazarında daha iyi bir etki bırakabileceğini anlatıyor. Kontrolsüz kıskançlığı, faydalı kıskançlığa nasıl çevirebileceğini gösteriyor. Bu bonus kitapla kadının, çok daha öz güvenli bir kadın olmayı öğrenmesi ve kocası üzerinde olumsuz etki bırakmaması sağlanıyor.

Bonus 3: Aşk Biletleri

aşk biletleri

Aşk yolcusu kalmasın! Aşk yolculuğunuzu daha keyifli hale getirecek bu kitabı çok ama çok eğlenceli bulacaksın. Evlilik ilişkisinde çiftler arası oynanan oyunlar ilişkideki heyecanı canlı tutmaya ya da sönmüşse tekrar canlandırmaya yararlar. Çiftlerin birbirleriyle geçirdikleri kaliteli her an, ilişkinize artı puan olarak geri döner ve aşkta kaliteli zaman yaratmak için bu tatlı oyunlar birebirdir. İyi bir ilişki, gökkuşağının tüm renklerini barındırmalıdır ve bu oyun ilişkinize çok renk katacak.Çıkacağınız aşk yolculuğunda biletlerinizi biz hazır ettik, bakalım yolculuk esnasında sizi neler bekliyor olacak? 30 sayfalık bu kitapta kocanın çok seveceği aşk kuponları bulunuyor.

Sibel Savaş imzalı 2 mini rehber

Yataktaki Kraliçe kitabının yazarı Sibel Savaş’tan minik öneriler…

Evlendin Kendini Salıverme

Kocanın Kalbine Gir Kitabı Özet evlendin

Bir eşin yaptığı en büyük hatalardan biri zaman ilerledikçe kocasına ve de kendine eskisi kadar özenmemesidir. Elde edilmiş bir erkeğe hazırlanmak zamanla kadına külfet olmaya başlar. Sibel, Evlendin Kendini Salıverme isimli 15 sayfalık bu mini rehberde beyaz atlı prensinizle evlendikten sonra kendini salıvermemenin önemine değiniyor ve okuyucularımıza bazı hatırlatmalar yapıyor.

Kocaya Aşk Sözleri Mi?

Kocanın Kalbine Gir Kitabı Özet kocaya aşk

Sibel, 12 sayfalık bu mini rehberde evli kadınlara ilham verecek, bazı tespitlerinden bahsediyor. Kocaya tatlı dilli olmak bir kenara, belli profilde ki erkekler hakkındaki tespitlerinden ilerleyerek o profildeki erkeklere nasıl davranılması gerektiğini, erkeği mutlu etmenin yollarını ve mutlu bir evlilik için 10 Altın Kural’ın neler olduğunu anlatıyor. Sibelin bu tespitleri olaylara farklı açıdan bakmanıza katkı sağlayabilir!

Durma!

Kocamı Kendime Nasıl Bağlarım sorusunun cevaplarını keşfet ve Sen de Kocanın Kalbine Gir!

Kocanın Kalbine Gir Setlerine
Göz At!

Kocanla olan ilişkilerinde
hayatının her döneminde büyük fayda sağlayacağın,
kendine yapacağın yatırım niteliğindeki bu kitapları
Şimdi bu büyük indirimle temin edebilirsin!

Aşağıdaki Tüm Setlerde Geçerlidir!

Kampanya-1

Kocanın Kalbine Gir Tekli Set

Kocanın Kalbine Gir Kitabı satın al

HEMEN TIKLA!

Kampanya-2

Kocanın Kalbine Gir + Yataktaki Kraliçe
2’li Set

Kocanın hem kalbinin hem de yatağının kraliçesi olmak istersen (ki biz bunu tavsiye ederiz) bu özel kampanyadan faydalanabilirsin. Sibel Savaş’ın yazdığı ‘Yataktaki Kraliçe’ e-kitabı, Türk kadınının içinde bulunduğu ahlak yapısı göz önünde bulundurularak yazılmış muhteşem bir cinsel kılavuz. Bu kitapla eşine sekste daha önce hiç yaşamadığı hazları nasıl yaşatacağını öğrenebilir ve cinselliğin bağlayıcı gücünü nasıl kullanacağını öğrenebilirsin.

318TL  yerine sadece 248TL

Kazancın: 70TL

Kocanın Kalbine Gir Kitabı satın al yk

Yataktaki Kraliçe® Tescilli Marka

Geç kalma!

Tek bir tıkla istediğin kitap setini al

“Kocamı kendime nasıl bağlarım” keşfet

Kocanın Kalbine Gir Club Üyeliği

Kocanın Kalbine Gir Artık Club Üyeliği ile!
Club üyeliği, evliliğinle ilgili içerisinden çıkamadığın durumlarda
e-mail yoluyla ücretsiz yardım/danışmanlık almanı sağlar.

3 Gün Boyunca
(Kitabın satın alım tarihinden itibaren 3 gün!)

Kocanın Kalbine Gir | İletişim
Politikalar | SıkSorulanSorular

©2012 - 2019 Tüm Hakları Saklıdır

Az önce Kocanın Kalbine Gir ikili set satıldı!

Az önce Kocanın Kalbine Gir kitabı daha satıldı!

Az önce Kocanın Kalbine Gir kitabı satıldı!